HM76-20681JLFTR13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM76-20681JLFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 680UH 100MA 3.5 OHM
Fitxak: HM76-20681JLFTR13.pdf
  • Mezua
HM76-20681JLFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM76-20681JLFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 680UH 100MA 3.5 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4930 pcs Datuen fitxa HM76-20681JLFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 680µH Altuera - Eserita (Max) 0.138" (3.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 680µH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 3.5 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 3.5 Ohm Max Uneko balorazioa 100mA