HM76-20330JLFTR13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM76-20330JLFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 33UH 1.1A 210 MOHM SMD
Fitxak: HM76-20330JLFTR13.pdf
  • Mezua
HM76-20330JLFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM76-20330JLFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 33UH 1.1A 210 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7054 pcs Datuen fitxa HM76-20330JLFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 33µH Altuera - Eserita (Max) 0.138" (3.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 33µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 210 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 210 mOhm Max Uneko balorazioa 1.1A