HM72E-061R5LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM72E-061R5LFTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM72E-061R5LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 8.4A 14 MOHM SMD
Fitxak: HM72E-061R5LFTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
HM72E-061R5LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM72E-061R5LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 1.5UH 8.4A 14 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60917 pcs Datuen fitxa HM72E-061R5LFTR13.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Tamaina / dimentsioa 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm) estali Unshielded
Series HM72E-06 balorazio -
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-SMD Beste izenak 987-1633-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 155°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 1.5µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1.5µH Unshielded Molded Inductor 8.4A 14 mOhm Max 2-SMD
DC Erresistentzia (DCR) 14 mOhm Max Uneko balorazioa 8.4A
Uneko - Saturazioa 10A