HM72E-061R0LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM72E-061R0LFTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM72E-061R0LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 10.3A 10 MOHM SMD
Fitxak: HM72E-061R0LFTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
HM72E-061R0LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM72E-061R0LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 1UH 10.3A 10 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 154687 pcs Datuen fitxa HM72E-061R0LFTR13.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Tamaina / dimentsioa 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm) estali Unshielded
Series HM72E-06 balorazio -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD Beste izenak 987-1632-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 155°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 1µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Molded Inductor 10.3A 10 mOhm Max 2-SMD
DC Erresistentzia (DCR) 10 mOhm Max Uneko balorazioa 10.3A
Uneko - Saturazioa 15A