HM67-B471LFTR13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM67-B471LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena CMC 470UH 500MA 2LN SMD
Fitxak: HM67-B471LFTR13.pdf
  • Mezua
HM67-B471LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM67-B471LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena CMC 470UH 500MA 2LN SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5023 pcs Datuen fitxa HM67-B471LFTR13.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.370" W (6.00mm x 9.40mm) Series HM67
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Horizontal, 4 Flat Lead Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Lerro kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Indukzio @ maiztasuna 470µH @ 100kHz Altuera (Max) 0.154" (3.90mm)
Iragazki mota - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 470µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500mA DCR 280 mOhm DC Erresistentzia (DCR) (Max) 280 mOhm
Uneko balorazioa (Max) 500mA Homologazioak -