HM67-B222LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM67-B222LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena CMC 2.2MH 400MA 2LN SMD
Fitxak: HM67-B222LFTR13.pdf
  • Mezua
HM67-B222LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM67-B222LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena CMC 2.2MH 400MA 2LN SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3804 pcs Datuen fitxa HM67-B222LFTR13.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.370" W (6.00mm x 9.40mm) Series HM67
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Horizontal, 4 Flat Lead Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Lerro kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Indukzio @ maiztasuna 2.2mH @ 100kHz Altuera (Max) 0.154" (3.90mm)
Iragazki mota - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2.2mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 400mA DCR 420 mOhm DC Erresistentzia (DCR) (Max) 420 mOhm
Uneko balorazioa (Max) 400mA Homologazioak -