HM66-60820LFTR13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM66-60820LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 82UH 600MA 390 MOHM
Fitxak: HM66-60820LFTR13.pdf
  • Mezua
HM66-60820LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM66-60820LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 82UH 600MA 390 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6678 pcs Datuen fitxa HM66-60820LFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 10kHz
induktantzia 82µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 82µH Shielded Wirewound Inductor 600mA 390 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 390 mOhm Max Uneko balorazioa 600mA