HM66-605R0LFTR13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM66-605R0LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5UH 2.4A 31 MOHM SMD
Fitxak: HM66-605R0LFTR13.pdf
  • Mezua
HM66-605R0LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM66-605R0LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 5UH 2.4A 31 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3350 pcs Datuen fitxa HM66-605R0LFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 10kHz
induktantzia 5µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 5µH Shielded Wirewound Inductor 2.4A 31 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 31 mOhm Max Uneko balorazioa 2.4A