HM66-40390LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-40390LFTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM66-40390LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 39UH 570MA 520 MOHM
Fitxak: HM66-40390LFTR13.pdf
  • Mezua
HM66-40390LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM66-40390LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 39UH 570MA 520 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5530 pcs Datuen fitxa HM66-40390LFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 10kHz
induktantzia 39µH Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 39µH Shielded Wirewound Inductor 570mA 520 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 520 mOhm Max Uneko balorazioa 570mA