HM66-40120LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-40120LFTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM66-40120LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12UH 1.1A 153 MOHM SMD
Fitxak: HM66-40120LFTR13.pdf
  • Mezua
HM66-40120LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM66-40120LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 12UH 1.1A 153 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6115 pcs Datuen fitxa HM66-40120LFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
estali Shielded Series HM66
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 10kHz
induktantzia 12µH Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 12µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 153 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 153 mOhm Max Uneko balorazioa 1.1A