HM62-2610150MLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM62-2610150MLFTR
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15UH 400MA 857 MOHM
Fitxak: HM62-2610150MLFTR.pdf
  • Mezua
HM62-2610150MLFTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM62-2610150MLFTR fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 15UH 400MA 857 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3391 pcs Datuen fitxa HM62-2610150MLFTR.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm)
estali Unshielded Series HM62
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 15µH Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 15µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 857 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 857 mOhm Uneko balorazioa 400mA
Uneko - Saturazioa 500mA