HM61-20820LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM61-20820LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 82UH 900MA 350 MOHM
Fitxak: HM61-20820LFTR13.pdf
  • Mezua
HM61-20820LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM61-20820LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 82UH 900MA 350 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5090 pcs Datuen fitxa HM61-20820LFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.335" L x 0.250" W (8.51mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series HM61
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 155°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 82µH Altuera - Eserita (Max) 0.224" (5.70mm)
Frekuentzia - Self Resonant 7.5MHz Deskribapen zehatza 82µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 350 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 350 mOhm Uneko balorazioa 900mA