HA72E-06R68LFTR13
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HA72E-06R68LFTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HA72E-06R68LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 680NH 14.4A 5.5 MOHM
Fitxak: HA72E-06R68LFTR13.pdf
  • Mezua
HA72E-06R68LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HA72E-06R68LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics/BI Magnetics
deskribapena FIXED IND 680NH 14.4A 5.5 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5458 pcs Datuen fitxa HA72E-06R68LFTR13.pdf
Usage Unshielded Mota Molded
Tamaina / dimentsioa 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm) Series HA72E-06
RoHS egoera Tape & Reel (TR) balorazio AEC-Q200
polarizazio 2-SMD Beste izenak 987-1641-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 155°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Hardware mota 680nH
Frekuentzia - Test - Frekuentzia - Self Resonant 5.5 mOhm Max
Zabaldutako deskribapena 680nH Unshielded Molded Inductor 14.4A 5.5 mOhm Max 2-SMD ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
Diametroa - Sorbalda - deskribapena FIXED IND 680NH 14.4A 5.5 MOHM
Denbora atzeratzea 100kHz DC Erresistentzia (DCR) 16.5A
Uneko balorazioa 14.4A Uneko - Saturazioa -