HA72E-064R7LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HA72E-064R7LFTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HA72E-064R7LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 5.4A 42 MOHM SMD
Fitxak: HA72E-064R7LFTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
HA72E-064R7LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HA72E-064R7LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 4.7UH 5.4A 42 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59991 pcs Datuen fitxa HA72E-064R7LFTR13.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Tamaina / dimentsioa 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm) estali Unshielded
Series HA72E-06 balorazio AEC-Q200
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-SMD Beste izenak 987-1647-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 155°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 4.7µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 4.7µH Unshielded Molded Inductor 5.4A 42 mOhm Max 2-SMD
DC Erresistentzia (DCR) 42 mOhm Max Uneko balorazioa 5.4A
Uneko - Saturazioa 6.5A