D55342E07B47B5R
TT ElectronicsTT Electronics
D55342E07B47B5R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D55342E07B47B5R
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES SMD 47.5K OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: D55342E07B47B5R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
D55342E07B47B5Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D55342E07B47B5R fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES SMD 47.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10695 pcs Datuen fitxa D55342E07B47B5R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Erresistentzia 47.5 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 1217-1052-1
1217-1052-1-MIL
PFC-W1206R-07-4752-B-1520
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.71mm) Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 47.5 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film
Konposizio Thin Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D55342E07B47B0RWS
D55342E07B47B0RWS
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 47K OHM 0.1% 1/4W 1206
Stockean: 15347 pcs
Deskarga: D55342E07B47B0RWS.pdf
RFQ
D55342E07B47B5RWS
D55342E07B47B5RWS
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 47.5K OHM 0.1% 1/4W 1206
Stockean: 19039 pcs
Deskarga: D55342E07B47B5RWS.pdf
RFQ
D55342E07B47E0RWS
D55342E07B47E0RWS
deskribapena: RES SMD 47K OHM 1% 1/4W 1206
Deskarga: D55342E07B47E0RWS.pdf
D55342E07B47B5RT5
D55342E07B47B5RT5