D55342E07B47B0R
TT Electronics/IRC
D55342E07B47B0R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D55342E07B47B0R
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics/IRC
Produktuaren Deskribapena RES SMD 47K OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: D55342E07B47B0R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
D55342E07B47B0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D55342E07B47B0R fabrikatzailea TT Electronics/IRC
deskribapena RES SMD 47K OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9998 pcs Datuen fitxa D55342E07B47B0R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC R (0.01%) Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 1206 Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series Military, MIL-PRF-55342, RM1206
RoHS egoera Cut Tape (CT) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 1217-1050-1
1217-1050-1-MIL
PFC-W1206R-07-4702-B-1520
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.71mm) Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 47k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1% deskribapena RES SMD 47K OHM 0.1% 1/4W 1206
Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film Bytes 47k
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D55342E07B47B0RWS
D55342E07B47B0RWS
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 47K OHM 0.1% 1/4W 1206