SRAS20150HMNG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSC (Taiwan Semiconductor)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SRAS20150HMNG
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 150V 20A TO263AB
Fitxak: SRAS20150HMNG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
SRAS20150HMNGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SRAS20150HMNG fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE SCHOTTKY 150V 20A TO263AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 189774 pcs Datuen fitxa SRAS20150HMNG.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.02V @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 150V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263AB (D²PAK) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 150V 20A Surface Mount TO-263AB (D²PAK) Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 150V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 20A Capacitance @ Vr, F -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SRAS2040HMNG
SRAS2040HMNG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 40V 20A TO263AB
Stockean: 1339214 pcs
Deskarga: SRAS2040HMNG.pdf
RFQ
SRAS20150 MNG
SRAS20150 MNG
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 150V 20A TO263AB