SRAS20100HMNG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSC (Taiwan Semiconductor)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SRAS20100HMNG
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO263AB
Fitxak: SRAS20100HMNG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
SRAS20100HMNGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SRAS20100HMNG fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO263AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1316302 pcs Datuen fitxa SRAS20100HMNG.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 920mV @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263AB (D²PAK) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 20A Surface Mount TO-263AB (D²PAK) Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 20A Capacitance @ Vr, F -