SMF75AHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMF75AHRVG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF75AHRVG
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Fitxak: SMF75AHRVG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMF75AHRVGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF75AHRVG fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 941170 pcs Datuen fitxa SMF75AHRVG.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 75V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 121V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 83.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123W
Series Automotive, AEC-Q101, SMF Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Pakete / kasua SOD-123W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.45A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMF75A RQG
SMF75A RQG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Stockean: 1486503 pcs
Deskarga: SMF75A RQG.pdf
RFQ
SMF75A
SMF75A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 75V 121V SOD123FL
Stockean: 175171 pcs
Deskarga: SMF75A.pdf
RFQ
SMF75AT1
SMF75AT1
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Deskarga: SMF75AT1.pdf
SMF78A-T13
SMF78A-T13
deskribapena: TVS DIODE 78V 126V SOD123FL
Deskarga: SMF78A-T13.pdf
SMF78A
SMF78A
Deskarga: SMF78A.pdf
SMF78A RQG
SMF78A RQG
Deskarga: SMF78A RQG.pdf
SMF75A-T13
SMF75A-T13
Deskarga: SMF75A-T13.pdf
SMF75A RVG
SMF75A RVG
Deskarga: SMF75A RVG.pdf
SMF75AT1G
SMF75AT1G
Deskarga: SMF75AT1G.pdf
SMF78A RVG
SMF78A RVG
Deskarga: SMF78A RVG.pdf
SMF75AHRQG
SMF75AHRQG