SMF75AT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF75AT1G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF75AT1G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 75V 121V SOD123FL
Fitxak: SMF75AT1G.pdf
  • Mezua
SMF75AT1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF75AT1G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 75V 121V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2851 pcs Datuen fitxa SMF75AT1G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 75V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 121V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 83.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF75AT1GOS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.4A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMF*A eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMF78A RVG
SMF78A RVG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Stockean: 959805 pcs
Deskarga: SMF78A RVG.pdf
RFQ
SMF75A-T13
SMF75A-T13
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 75V 121V SOD123FL
Stockean: 1017058 pcs
Deskarga: SMF75A-T13.pdf
RFQ
SMF75AT1
SMF75AT1
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Deskarga: SMF75AT1.pdf
SMF75AHRQG
SMF75AHRQG
Deskarga: SMF75AHRQG.pdf
SMF78AHRQG
SMF78AHRQG
Deskarga: SMF78AHRQG.pdf
SMF78A RQG
SMF78A RQG
Deskarga: SMF78A RQG.pdf
SMF78A-T13
SMF78A-T13
deskribapena: TVS DIODE 78V 126V SOD123FL
Deskarga: SMF78A-T13.pdf
SMF75A RVG
SMF75A RVG