SMF64AHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMF64AHRVG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF64AHRVG
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Fitxak: SMF64AHRVG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMF64AHRVGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF64AHRVG fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1151532 pcs Datuen fitxa SMF64AHRVG.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 64V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 103V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 71.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123W
Series Automotive, AEC-Q101, SMF Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Pakete / kasua SOD-123W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.7A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Produktu erlazionatuak
SMF6V0A-HE3-08
SMF6V0A-HE3-08
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 6V 10.3V DO219AB
Stockean: 981821 pcs
Deskarga: SMF6V0A-HE3-08.pdf
RFQ
SMF64A RQG
SMF64A RQG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Stockean: 1543216 pcs
Deskarga: SMF64A RQG.pdf
RFQ
SMF6V0A-E3-18
SMF6V0A-E3-18
Deskarga: SMF6V0A-E3-18.pdf
SMF64A-T13
SMF64A-T13
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 64V 103V SOD123FL
Deskarga: SMF64A-T13.pdf
SMF64A RVG
SMF64A RVG