SMF64AT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF64AT1G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF64AT1G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 64V 103V SOD123FL
Fitxak: SMF64AT1G.pdf
  • Mezua
SMF64AT1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF64AT1G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 64V 103V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2702 pcs Datuen fitxa SMF64AT1G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 64V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 103V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 71.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF64AT1GOS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.7A Edukiera @ maiztasuna -
Produktu erlazionatuak
SMF64AHRQG
SMF64AHRQG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Stockean: 1211159 pcs
Deskarga: SMF64AHRQG.pdf
RFQ
SMF6V0A-E3-18
SMF6V0A-E3-18
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 6V 10.3V DO219AB
Stockean: 1346727 pcs
Deskarga: SMF6V0A-E3-18.pdf
RFQ
SMF64AT1
SMF64AT1
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 64V 103V SOD123FL