SMF45AHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMF45AHRVG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF45AHRVG
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
Fitxak: SMF45AHRVG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMF45AHRVGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF45AHRVG fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 180452 pcs Datuen fitxa SMF45AHRVG.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 45V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 72.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 50V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123W
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua SOD-123W Beste izenak SMF45AHRVGDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.8A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMF48A RQG
SMF48A RQG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Stockean: 1492197 pcs
Deskarga: SMF48A RQG.pdf
RFQ
SMF48A
SMF48A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 48V 77.4V SOD123F