SMF45AT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF45AT1G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF45AT1G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 45V 72.7V SOD123FL
Fitxak: SMF45AT1G.pdf
  • Mezua
SMF45AT1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF45AT1G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 45V 72.7V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4386 pcs Datuen fitxa SMF45AT1G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 45V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 72.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 50V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF45AT1GOS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.8A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMF*A eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMF48A RVG
SMF48A RVG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
Stockean: 163836 pcs
Deskarga: SMF48A RVG.pdf
RFQ
SMF45AT1
SMF45AT1
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 45V 72.7V SOD123FL
Stockean: 4199 pcs
Deskarga: SMF45AT1.pdf
RFQ
SMF45A-T13
SMF45A-T13
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
Deskarga: SMF45A-T13.pdf
SMF45AHRVG
SMF45AHRVG
Deskarga: SMF45AHRVG.pdf
SMF48A RQG
SMF48A RQG
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W