SMF28AHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMF28AHRVG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF28AHRVG
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
Fitxak: SMF28AHRVG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMF28AHRVGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF28AHRVG fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1210327 pcs Datuen fitxa SMF28AHRVG.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 28V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 45.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 31.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123W
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123W Beste izenak SMF28AHRVGTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.4A