SMF28AT1G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF28AT1G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF28AT1G
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 28V 45.4V SOD123FL
Fitxak: 1.SMF28AT1G.pdf2.SMF28AT1G.pdf
  • Mezua
SMF28AT1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF28AT1G fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 28V 45.4V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7090 pcs Datuen fitxa 1.SMF28AT1G.pdf2.SMF28AT1G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 28V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 45.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 31.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series SMF Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF28AT1GOSDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.4A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMF*A eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMF28A-TP
SMF28A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 28V 45.4V SOD123FL
Stockean: 196749 pcs
Deskarga: SMF28A-TP.pdf
RFQ
SMF3.3
SMF3.3
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 3.3V 6.8V SOD123FL
Stockean: 725207 pcs
Deskarga: SMF3.3.pdf
RFQ
SMF28AHRVG
SMF28AHRVG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
Deskarga: SMF28AHRVG.pdf
SMF28CA-TP
SMF28CA-TP
Deskarga:
SMF28AT1
SMF28AT1
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Deskarga: SMF28AT1.pdf
SMF3.3.TCT
SMF3.3.TCT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: TVS DIODE 3.3V 8V SC70-5
Deskarga: SMF3.3.TCT.pdf
SMF28K2JT
SMF28K2JT
fabrikatzaileak: AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena: RES SMD 8.2K OHM 5% 2W 2616
Deskarga: SMF28K2JT.pdf
SMF30A RQG
SMF30A RQG
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W