SA78AHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA78AHB0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA78AHB0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 78V 126V DO204AC
Fitxak: SA78AHB0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7000 pcs
  • Mezua
SA78AHB0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA78AHB0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 78V 126V DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1537328 pcs Datuen fitxa SA78AHB0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 78V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 126V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 86.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AC (DO-15)
Series Automotive, AEC-Q101, SA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.1A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SA78AHA0G
SA78AHA0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 78V 126V DO204AC
Stockean: 1477967 pcs
Deskarga: SA78AHA0G.pdf
RFQ
SA78CA
SA78CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
Stockean: 588030 pcs
Deskarga: SA78CA.pdf
RFQ
SA78C
SA78C
deskribapena: TVS DIODE 78V 132.3V DO204AC
Deskarga: SA78C.pdf
SA78A-E3/73
SA78A-E3/73
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: SA78A-E3/73.pdf
SA78A B0G
SA78A B0G
Deskarga: SA78A B0G.pdf
SA78AHE3/54
SA78AHE3/54
Deskarga: SA78AHE3/54.pdf
SA78AHE3/73
SA78AHE3/73
Deskarga: SA78AHE3/73.pdf
SA78A A0G
SA78A A0G
Deskarga: SA78A A0G.pdf
SA78A R0G
SA78A R0G
Deskarga: SA78A R0G.pdf
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 78V 126V DO15
Deskarga: SA78CA.pdf
SA78AHR0G
SA78AHR0G