SA78AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA78AHA0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA78AHA0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 78V 126V DO204AC
Fitxak: SA78AHA0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7500 pcs
  • Mezua
SA78AHA0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA78AHA0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 78V 126V DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1477967 pcs Datuen fitxa SA78AHA0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 78V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 126V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 86.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AC (DO-15)
Series Automotive, AEC-Q101, SA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.1A
Produktu erlazionatuak
SA78C
SA78C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 78V 132.3V DO204AC
Stockean: 583355 pcs
Deskarga: SA78C.pdf
RFQ
SA78A
SA78A
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 78V 126V DO15