SA60AHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA60AHB0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA60AHB0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 60V 96.8V DO204AC
Fitxak: SA60AHB0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7000 pcs
  • Mezua
SA60AHB0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA60AHB0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 60V 96.8V DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1547896 pcs Datuen fitxa SA60AHB0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 60V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 96.8V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 66.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AC (DO-15)
Series Automotive, AEC-Q101, SA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.4A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SA60AHA0G
SA60AHA0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 60V 96.8V DO204AC
Stockean: 1455559 pcs
Deskarga: SA60AHA0G.pdf
RFQ
SA60A B0G
SA60A B0G
Stockean: 788351 pcs
Deskarga: SA60A B0G.pdf
RFQ
SA60A-E3/73
SA60A-E3/73
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: SA60A-E3/73.pdf
SA60A A0G
SA60A A0G
Deskarga: SA60A A0G.pdf
SA60AHR0G
SA60AHR0G
Deskarga: SA60AHR0G.pdf
SA60C
SA60C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 60V 101.64V DO204AC