SA60AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA60AHA0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA60AHA0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 60V 96.8V DO204AC
Fitxak: SA60AHA0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7500 pcs
  • Mezua
SA60AHA0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA60AHA0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 60V 96.8V DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1455559 pcs Datuen fitxa SA60AHA0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 60V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 96.8V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 66.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AC (DO-15)
Series Automotive, AEC-Q101, SA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.4A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SA60C-E3/54
SA60C-E3/54
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 60V 107V DO204AC
Stockean: 7053 pcs
Deskarga: SA60C-E3/54.pdf
RFQ
SA60A
SA60A
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 60V 96.8V DO15
Stockean: 3120 pcs
Deskarga: SA60A.pdf
RFQ
SA60A-E3/54
SA60A-E3/54
deskribapena: TVS DIODE 60V 96.8V DO204AC
Deskarga: SA60A-E3/54.pdf
SA60AHE3/73
SA60AHE3/73
Deskarga: SA60AHE3/73.pdf
SA60A R0G
SA60A R0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: SA60A R0G.pdf
SA60C
SA60C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 60V 101.64V DO204AC
Deskarga: SA60C.pdf
SA60A A0G
SA60A A0G