SA13AHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA13AHB0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA13AHB0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 13V 21.5V DO204AC
Fitxak: SA13AHB0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7000 pcs
  • Mezua
SA13AHB0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA13AHB0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 13V 21.5V DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1508732 pcs Datuen fitxa SA13AHB0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 13V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 21.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 14.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AC (DO-15)
Series Automotive, AEC-Q101, SA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Produktu erlazionatuak
SA13AG
SA13AG
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 13V 21.5V AXIAL
Stockean: 6927 pcs
Deskarga: SA13AG.pdf
RFQ
SA13AHA0G
SA13AHA0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 13V 21.5V DO204AC
Stockean: 1232124 pcs
Deskarga: SA13AHA0G.pdf
RFQ
SA13C
SA13C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 13V 22.58V DO204AC
Deskarga: SA13C.pdf
SA13AHR0G
SA13AHR0G
Deskarga: SA13AHR0G.pdf
SA13A B0G
SA13A B0G