SA13AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA13AHA0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA13AHA0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 13V 21.5V DO204AC
Fitxak: SA13AHA0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7500 pcs
  • Mezua
SA13AHA0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA13AHA0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena TVS DIODE 13V 21.5V DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1232124 pcs Datuen fitxa SA13AHA0G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 13V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 21.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 14.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AC (DO-15)
Series Automotive, AEC-Q101, SA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Produktu erlazionatuak
SA13AG
SA13AG
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 13V 21.5V AXIAL
Stockean: 6927 pcs
Deskarga: SA13AG.pdf
RFQ
SA13ARLG
SA13ARLG
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
Stockean: 7026 pcs
Deskarga: SA13ARLG.pdf
RFQ
SA13ARL
SA13ARL
Deskarga: SA13ARL.pdf
SA13A A0G
SA13A A0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 13V 21.5V DO204AC
Deskarga: SA13A A0G.pdf
SA13A-E3/73
SA13A-E3/73
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: SA13A-E3/73.pdf
SA13A R0G
SA13A R0G