S15GCHR7G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S15GCHR7G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S15GCHR7G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 400V 15A DO214AB
Fitxak: S15GCHR7G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
S15GCHR7Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S15GCHR7G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE GEN PURP 400V 15A DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129771 pcs Datuen fitxa S15GCHR7G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 15A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 400V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMC) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak S15GCHR7GCT
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 400V 15A Surface Mount DO-214AB (SMC)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 400V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 15A
Capacitance @ Vr, F 93pF @ 4V, 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S15GLW RVG
S15GLW RVG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE GEN PURP 400V 1.5A SOD123W
Stockean: 1301628 pcs
Deskarga: S15GLW RVG.pdf
RFQ
S15JC M6G
S15JC M6G
deskribapena: DIODE GEN PURP 600V 15A DO214AB
Stockean: 410845 pcs
Deskarga: S15JC M6G.pdf
RFQ
S15GLWHRVG
S15GLWHRVG
Deskarga: S15GLWHRVG.pdf
S15JCHR7G
S15JCHR7G
Deskarga: S15JCHR7G.pdf
S15DLW RVG
S15DLW RVG
deskribapena: DIODE GEN PURP 200V 1.5A SOD123W
Deskarga: S15DLW RVG.pdf
S15GCHM6G
S15GCHM6G
deskribapena: DIODE GEN PURP 400V 15A DO214AB
Deskarga: S15GCHM6G.pdf
S15JCHM6G
S15JCHM6G
Deskarga: S15JCHM6G.pdf
S15F
S15F
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: DIODE GEN PURP 1.5KV 500MA AXIAL
Deskarga: S15F.pdf
S15GC M6G
S15GC M6G
Deskarga: S15GC M6G.pdf
S15GC R7G
S15GC R7G
Deskarga: S15GC R7G.pdf
S15DLWHRVG
S15DLWHRVG
Deskarga: S15DLWHRVG.pdf
S15JC R7G
S15JC R7G