S15DLWHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S15DLWHRVG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S15DLWHRVG
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 200V 1.5A SOD123W
Fitxak: S15DLWHRVG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
S15DLWHRVGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S15DLWHRVG fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE GEN PURP 200V 1.5A SOD123W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1537733 pcs Datuen fitxa S15DLWHRVG.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 1.5A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea SOD123W Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123W Beste izenak S15DLWHRVGTR
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 200V 1.5A Surface Mount SOD123W
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 200V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 1.5A
Capacitance @ Vr, F 10pF @ 4V, 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S15B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
S15B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN HEADR PH SIDE 15POS 2MM SMD
Stockean: 131074 pcs
Deskarga: S15B-PH-SM4-TB(LF)(SN).pdf
RFQ
S15GLW RVG
S15GLW RVG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE GEN PURP 400V 1.5A SOD123W
Stockean: 1301628 pcs
Deskarga: S15GLW RVG.pdf
RFQ
S15GC M6G
S15GC M6G
deskribapena: DIODE GEN PURP 400V 15A DO214AB