S12MCHR7G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S12MCHR7G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S12MCHR7G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 1KV 12A DO214AB
Fitxak: S12MCHR7G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
850 pcs
1700 pcs
2550 pcs
  • Mezua
S12MCHR7Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S12MCHR7G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE GEN PURP 1KV 12A DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 359514 pcs Datuen fitxa S12MCHR7G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 12A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 1000V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMC) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak S12MCHR7GTR
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 1000V 12A Surface Mount DO-214AB (SMC)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 1000V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 12A
Capacitance @ Vr, F 78pF @ 4V, 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S12VR32EVB
S12VR32EVB
fabrikatzaileak: NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena: EVALUATION BOARD FOR S12VR32EVB
Stockean: 1469 pcs
Deskarga:
RFQ
S12MR
S12MR
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE GEN PURP REV 1KV 12A DO4
Stockean: 23051 pcs
Deskarga: S12MR.pdf
RFQ
S12MCHM6G
S12MCHM6G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE GEN PURP 12A DO214AB
Deskarga: S12MCHM6G.pdf
S12MC V7G
S12MC V7G
deskribapena: DIODE GEN PURP 1KV 12A DO214AB
Deskarga: S12MC V7G.pdf
S12M
S12M
deskribapena: DIODE GEN PURP 1000V 12A DO4
Deskarga: S12M.pdf
S12MC M6G
S12MC M6G
Deskarga: S12MC M6G.pdf
S12MD3
S12MD3
fabrikatzaileak: Sharp Microelectronics
deskribapena: OPTOISOLATOR 1.5KV SCR 8DIP
Deskarga: S12MD3.pdf
S12MC V6G
S12MC V6G
Deskarga: S12MC V6G.pdf
S12ME1FY
S12ME1FY
deskribapena: OPTOISOLATOR 4KV SCR 6DIP
Deskarga: S12ME1FY.pdf
S12Q
S12Q
deskribapena: DIODE GEN PURP 1200V 12A DO4
Deskarga: S12Q.pdf
S12MC R7G
S12MC R7G
Deskarga: S12MC R7G.pdf
S12QR
S12QR
deskribapena: DIODE GEN PURP REV 1.2KV 12A DO4