S12ME1FY
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
S12ME1FY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S12ME1FY
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena OPTOISOLATOR 4KV SCR 6DIP
Fitxak: S12ME1FY.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
S12ME1FYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S12ME1FY fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena OPTOISOLATOR 4KV SCR 6DIP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3412 pcs Datuen fitxa S12ME1FY.pdf
Zero Crossing Circuit No Tentsioa - Off egoera 400V
Tentsioa - isolamendua 4000Vrms Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.2V
Aktibatu denbora 50µs (Max) Hornitzaileen gailuen paketea 6-DIP
Estatikoa dV / dt (Min) 3V/µs Series -
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP (0.300", 7.62mm), 5 Leads
Irteerako mota SCR Beste izenak 425-1239-5
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 100°C Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 200mA Uneko - LED trikatzailea (Ift) (Max) 10mA
Uneko - Eutsi (Ih) 1mA Oraina - DC aurrera (baldin bada) (Max) 50mA
Homologazioak BSI, UR, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S12MR
S12MR
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE GEN PURP REV 1KV 12A DO4
Stockean: 23051 pcs
Deskarga: S12MR.pdf
RFQ
S12MCHM6G
S12MCHM6G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE GEN PURP 12A DO214AB
Stockean: 570164 pcs
Deskarga: S12MCHM6G.pdf
RFQ
S12Q
S12Q
deskribapena: DIODE GEN PURP 1200V 12A DO4
Deskarga: S12Q.pdf
S12MC R7G
S12MC R7G
deskribapena: DIODE GEN PURP 1KV 12A DO214AB
Deskarga: S12MC R7G.pdf
S12QR
S12QR
deskribapena: DIODE GEN PURP REV 1.2KV 12A DO4