P2500MHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
P2500MHA0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P2500MHA0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 25A P2500
Fitxak: P2500MHA0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
P2500MHA0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P2500MHA0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE GEN PURP 25A P2500 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 222800 pcs Datuen fitxa P2500MHA0G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 870mV @ 5A Hornitzaileen gailuen paketea P2500
Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Series Automotive, AEC-Q101
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua DO-201AD, Axial
Tenperatura operatiboa - Junction -50°C ~ 175°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 25A Through Hole P2500
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 1000V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 25A
Capacitance @ Vr, F -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P250
P250
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: REFLECTOR 47X47MM
Stockean: 7018 pcs
Deskarga:
RFQ
P2500SALRP
P2500SALRP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: SIDACTOR BI 230V 150A DO-214AA
Stockean: 186257 pcs
Deskarga: P2500SALRP.pdf
RFQ
P2500Q12ALRP
P2500Q12ALRP
deskribapena: THYRISTOR QFN 3X3 2L
Deskarga:
fabrikatzaileak: TPI (Test Products International)
deskribapena: PROBE OSC 250MHZ X100 1.2M CABLE
Deskarga: P250.pdf
P2500SA
P2500SA
P2500M A0G
P2500M A0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE GEN PURP 1000V 25A P2500