P2500AA61RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P2500AA61RP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SIDAC 1CHP 240V 150A 61TYP TO220
Fitxak: 1.P2500AA61RP.pdf2.P2500AA61RP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
P2500AA61RPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P2500AA61RP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SIDAC 1CHP 240V 150A 61TYP TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5491 pcs Datuen fitxa 1.P2500AA61RP.pdf2.P2500AA61RP.pdf
Tentsioa - Estatukoan 4V Tentsioa - Off egoera 240V
Tentsioa - Breakover 290V Series SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-220-2
Elementuen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A
Uneko - Eutsi (Ih) 150mA kapazitantzia 30pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P250
P250
fabrikatzaileak: TPI (Test Products International)
deskribapena: PROBE OSC 250MHZ X100 1.2M CABLE