MBR20L100CTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBR20L100CTHC0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR20L100CTHC0G
Fabrikatzaileak / Marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Fitxak: MBR20L100CTHC0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MBR20L100CTHC0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR20L100CTHC0G fabrikatzailea TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 220130 pcs Datuen fitxa MBR20L100CTHC0G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 850mV @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Through Hole TO-220-3
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 20µA @ 100V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 20A