MBR20L45CTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR20L45CTG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR20L45CTG
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB
Fitxak: MBR20L45CTG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MBR20L45CTGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR20L45CTG fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 121453 pcs Datuen fitxa MBR20L45CTG.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 500mV @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 45V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series SWITCHMODE™ Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 10A Through Hole TO-220-3
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500µA @ 45V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 10A