THN 30-4811WI
TRACO PowerTRACO Power
THN 30-4811WI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: THN 30-4811WI
Fabrikatzaileak / Marka: TRACO Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V
Fitxak: THN 30-4811WI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
THN 30-4811WIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia THN 30-4811WI fabrikatzailea TRACO Power
deskribapena DC DC CONVERTER 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1232 pcs Datuen fitxa THN 30-4811WI.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 1.5kV Tentsioa - Sarrera (min) 18V
Tentsioa - Input (Max) 75V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Series THN 30WI Energia (Watts) 30W
Pakete / kasua 6-DIP Module Beste izenak 1951-1711
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 90% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 18V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 6A eskaerak ITE (Commercial)