THN 30-2423WI
TRACO PowerTRACO Power
THN 30-2423WI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: THN 30-2423WI
Fabrikatzaileak / Marka: TRACO Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V
Fitxak: THN 30-2423WI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
THN 30-2423WIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia THN 30-2423WI fabrikatzailea TRACO Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1019 pcs Datuen fitxa THN 30-2423WI.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -15V Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 1.5kV Tentsioa - Sarrera (min) 9V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Series THN 30WI Energia (Watts) 30W
Pakete / kasua 6-DIP Module Beste izenak 1951-1710
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C (With Derating) Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 91% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 9V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 1A, 1A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
THN 30-2425WI
THN 30-2425WI
fabrikatzaileak: TRACO Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-24V 30W
Stockean: 1322 pcs
Deskarga: THN 30-2425WI.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: TRACO Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V
Stockean: 1232 pcs
Deskarga: THN 30-4811WI.pdf
RFQ
THN 30-4810
THN 30-4810
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 23W
Deskarga: THN 30-4810.pdf
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Deskarga: THN 30-2422.pdf
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-15V
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 30W