VLBU1007090T-R33L
TDK CorporationTDK Corporation
VLBU1007090T-R33L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VLBU1007090T-R33L
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIX IND 330nH 70A 0.18MOHOM SMD
Fitxak: VLBU1007090T-R33L.pdf
  • Mezua
VLBU1007090T-R33Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VLBU1007090T-R33L fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIX IND 330nH 70A 0.18MOHOM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66748 pcs Datuen fitxa VLBU1007090T-R33L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.276" W (10.00mm x 7.00mm)
Beste izenak 445-175284-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 330nH
Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 330nH Shielded Wirewound Inductor 70A 0.18 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 0.18 mOhm Uneko balorazioa 70A
Uneko - Saturazioa 39A