VLBS1007083T-R18L
TDK CorporationTDK Corporation
VLBS1007083T-R18L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VLBS1007083T-R18L
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, WO
Fitxak: VLBS1007083T-R18L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Mezua
VLBS1007083T-R18Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VLBS1007083T-R18L fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, WO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73853 pcs Datuen fitxa VLBS1007083T-R18L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.276" W (10.00mm x 7.00mm)
estali Shielded Series VLBS
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 445-175339-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 180nH
Altuera - Eserita (Max) 0.327" (8.30mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 180nH Shielded Wirewound Inductor 70A 0.18 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 0.18 mOhm Uneko balorazioa 70A
Uneko - Saturazioa 56A