SPM3015T-R47M
TDK CorporationTDK Corporation
SPM3015T-R47M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPM3015T-R47M
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470NH 4.3A 34.5 MOHM
Fitxak: SPM3015T-R47M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
SPM3015T-R47Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPM3015T-R47M fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 470NH 4.3A 34.5 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 169974 pcs Datuen fitxa SPM3015T-R47M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm)
estali Shielded Series SPM
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 445-172351-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 470nH
Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 470nH Shielded Wirewound Inductor 4.3A 34.5 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 34.5 mOhm Max
Uneko balorazioa 4.3A Uneko - Saturazioa 6.1A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SPM3015T-3R3M-LR
SPM3015T-3R3M-LR
fabrikatzaileak: TDK Corporation
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 2.2A 134.2 MOHM
Stockean: 184605 pcs
Deskarga: SPM3015T-3R3M-LR.pdf
RFQ
SPM3020T-1R0M-CA02
SPM3020T-1R0M-CA02
deskribapena: FIXED IND 1UH 3.8A 42.2 MOHM SMD
Stockean: 111138 pcs
Deskarga: SPM3020T-1R0M-CA02.pdf
RFQ
SPM3015T-R47M-LR
SPM3015T-R47M-LR
deskribapena: FIXED IND 470NH 4.8A 28.2 MOHM
Deskarga: SPM3015T-R47M-LR.pdf
SPM3015T-4R7M-LR
SPM3015T-4R7M-LR
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 1.8A 199.1 MOHM
Deskarga: SPM3015T-4R7M-LR.pdf
SPM3020T-1R0M-CA
SPM3020T-1R0M-CA
Deskarga: SPM3020T-1R0M-CA.pdf
SPM3015T-R47M-CA
SPM3015T-R47M-CA
deskribapena: FIXED IND 470NH 4.3A 34.5 MOHM