SPM3015T-R47M-LR
TDK CorporationTDK Corporation
SPM3015T-R47M-LR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPM3015T-R47M-LR
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470NH 4.8A 28.2 MOHM
Fitxak: SPM3015T-R47M-LR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
SPM3015T-R47M-LRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPM3015T-R47M-LR fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 470NH 4.8A 28.2 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 174561 pcs Datuen fitxa SPM3015T-R47M-LR.pdf
Usage Shielded Mota Wirewound
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm) Series SPM-LR
RoHS egoera Tape & Reel (TR) balorazio -
polarizazio Nonstandard Beste izenak 445-174446-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Hardware mota 470nH
Frekuentzia - Test - Frekuentzia - Self Resonant 28.2 mOhm Max
Zabaldutako deskribapena 470nH Shielded Wirewound Inductor 4.8A 28.2 mOhm Max Nonstandard ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
Diametroa - Sorbalda - deskribapena FIXED IND 470NH 4.8A 28.2 MOHM
Denbora atzeratzea 100kHz DC Erresistentzia (DCR) 7A
Uneko balorazioa 4.8A Uneko - Saturazioa Metal