NLV25T-R39J-PF
TDK CorporationTDK Corporation
NLV25T-R39J-PF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NLV25T-R39J-PF
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 390NH 375MA 650 MOHM
Fitxak: NLV25T-R39J-PF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
NLV25T-R39J-PFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NLV25T-R39J-PF fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 390NH 375MA 650 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 899763 pcs Datuen fitxa NLV25T-R39J-PF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Unshielded Series NLV-PF
balorazio - Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Beste izenak 445-1720-2
NLV25T-R39J-PF-ND
NLV25TR39JPF
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25.2MHz induktantzia 390nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm) Frekuentzia - Self Resonant 375MHz
Deskribapen zehatza 390nH Unshielded Wirewound Inductor 375mA 650 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 650 mOhm Max
Uneko balorazioa 375mA Uneko - Saturazioa -