NLV25T-R33J-EFD
TDK CorporationTDK Corporation
NLV25T-R33J-EFD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NLV25T-R33J-EFD
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330NH 400MA 600 MOHM
Fitxak: NLV25T-R33J-EFD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
NLV25T-R33J-EFDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NLV25T-R33J-EFD fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 330NH 400MA 600 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 262645 pcs Datuen fitxa NLV25T-R33J-EFD.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Unshielded Series NLV-EFD
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Beste izenak 445-16513-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25.2MHz induktantzia 330nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm) Frekuentzia - Self Resonant 400MHz
Deskribapen zehatza 330nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 600 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 600 mOhm Max
Uneko balorazioa 400mA Uneko - Saturazioa -