NLV25T-R12J-PFD
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NLV25T-R12J-PFD
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120NH 550MA 300 MOHM
Fitxak: NLV25T-R12J-PFD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
NLV25T-R12J-PFDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NLV25T-R12J-PFD fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 120NH 550MA 300 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 778276 pcs Datuen fitxa NLV25T-R12J-PFD.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Unshielded Series NLV-PFD
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 25.2MHz
induktantzia 120nH Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm)
Frekuentzia - Self Resonant 700MHz Deskribapen zehatza 120nH Unshielded Wirewound Inductor 550mA 300 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 300 mOhm Max Uneko balorazioa 550mA
Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NLV25T-R15J-EFD
NLV25T-R15J-EFD
fabrikatzaileak: TDK Corporation
deskribapena: FIXED IND 150NH 500MA 350 MOHM
Stockean: 743637 pcs
Deskarga: NLV25T-R15J-EFD.pdf
RFQ
NLV25T-R12J-EFD
NLV25T-R12J-EFD
deskribapena: FIXED IND 120NH 550MA 300 MOHM
Stockean: 306615 pcs
Deskarga: NLV25T-R12J-EFD.pdf
RFQ
NLV25T-R12J-PF
NLV25T-R12J-PF