NLV25T-R10J-PFD
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NLV25T-R10J-PFD
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100NH 280MA 800 MOHM
Fitxak: NLV25T-R10J-PFD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
NLV25T-R10J-PFDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NLV25T-R10J-PFD fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 100NH 280MA 800 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 766126 pcs Datuen fitxa NLV25T-R10J-PFD.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Unshielded Series NLV-PFD
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 20 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100MHz
induktantzia 100nH Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm)
Frekuentzia - Self Resonant 800MHz Deskribapen zehatza 100nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 800 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 800 mOhm Max Uneko balorazioa 280mA
Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NLV25T-8R2J-PFD
NLV25T-8R2J-PFD
fabrikatzaileak: TDK Corporation
deskribapena: FIXED IND 8.2UH 160MA 3.05 OHM
Stockean: 715834 pcs
Deskarga: NLV25T-8R2J-PFD.pdf
RFQ
NLV25T-R15J-EFD
NLV25T-R15J-EFD
deskribapena: FIXED IND 150NH 500MA 350 MOHM
Stockean: 743637 pcs
Deskarga: NLV25T-R15J-EFD.pdf
RFQ
NLV25T-R10J-PF
NLV25T-R10J-PF
deskribapena: FIXED IND 100NH 280MA 800 MOHM